Ab Rocket Twister

Ab Rocket Twister nedir

Kullanımı ve Şekli

Sipariş Ver
Ab Rocket Twister Kullanımı

Sallanan sandalyede sallanmaktan keyif alıyorsanız, Ab Rocket Twister’ı da hem rahatlıkla kullanabilir hem de büyük keyifle egzersiz yapabilirsiniz. Kullanması bu kadar kolaydır!

Siz sadece öne ve arkaya doğru hareket edin, twister özelliği ile yanlardaki fazlalıklarınızı çalıştırın ve hep hayalini kurduğunuz sıkı ve çekici karın kaslarına kavuşun.

Ab Rocket Twister, kurulumu, kullanımı ve egzersiz süresi bakımından bugüne kadar ulaşılamamış bir başarıya imza atıyor. Günde 5 dakika ayırarak, mekik çekme egzersizini Ab Rocket Twister ile gerçekleştirin, hem istediğiniz gibi bir vücuda kavuşun hem de sırt bölgenize masaj yapın.

Ab Rocket Twister ile sadece öne ve arkaya mekik çekmekle kalmaz, aynı zamanda sağ ve sol yanlara doğru da esneme ve gerilme hareketleri yapabilirsiniz.

Twister bölümünün kilidini açın ve yanlara doğru egzersiz çalışmasına başlayın. Kısa sürede sadece ön ve arka karın kasları değil, yan karın kaslarınızdaki değişimi de gözlerinizle görecek, Ab Rocket Twister mekik aletinin yaptıklarına inanamayacaksınız.

Ab Rocket Twister’ın bu kadar etkili olmasının sırrı, geliştirilmesinde kullanılan teknolojide yatıyor. İster ön ve arka, ister sağ ve sol yan fark etmeden, tüm karın bölgenizi rahatlıkla çalıştırabilecek şekilde tasarlanan Ab Rocket Twister sayesinde, bugüne kadar görmediğiniz bir hızla hayalinizdeki vücuda kavuşacaksınız.

Ab Rocket Twister kullanırken boynunuz ya da başınız kesinlikle rahat edecek. Herhangi bir zorlama olmadan, başınızı Ab Rocket Twister’ın üst kısmına dayayarak egzersiz yapacak, normal mekik egzersizi ile yaşadığınız ağrıların ve sorunların hiçbiri ile karşılaşmayacaksınız.Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :